BEST ŞEKERLEME

30 yıllık deneyimiyle İzmir’de üretim yapan Best Şekerleme, hem Türkiye’de hem de uluslararası pazarlarda varlığını başarıyla sürdürmektedir.

“Aile işi el işi” sloganıyla yola çıkan ve tüm ürünlerini %100 el yapımı olarak üreten firma, üretimin tüm aşamalarında sağlıklı ve kaliteli ürünü benimsemektedir.

Best Şekerleme, hammadde alımından üretimin her aşamasına kadar yüksek kalite standartlarıyla, çok çeşitli ve farklı konseptlerde ürünler üretebilme yeteneğine sahiptir. Ulusal ve uluslararası pazarda farklı beğeni ve taleplere özel ürünler üretebilmektedir. Özel gün ve kutlamalar için çok çeşitli ürünler tasarlamakta ve en sağlıklı koşullarda tüketicisine sunabilmektedir.

İşini tutkuyla ve ilk günkü heyecanıyla yapan Best şekerleme ekibi, yenilikçi ürünleri ve markaları ile özellikle Avrupa ve Balkan ülkelerinde kendine güçlü pazar yaratırken, Orta doğu ülkelerinde de ihracat ağını hızla genişletmektedir. Lolipop tarzında çok çeşitli ve lezzetli ürün tasarımlarına imza atan firma, son dönemde geliştirdiği sürpriz oyuncaklı yumurta ve Barbecue Marsmellow ürünleri ile pazarda çeşitliğini ve gücünü artırarak hızla büyümektedir.